Letenky do Londýna - levné letenky

Letenky Londýn

Mezi nejpopulárnější destinace, kam čeští turisté anebo obchodní cestující létají, patří bezesporu Londýn. I proto je nabídka letenek tak rozsáhlá.
Londýn je také jedním z nejčastějších letenkových cílů pro celý svět. Několik londýnských letišť denně přijímá tisíce cestujících, kteří si koupili letenku do nebo z Londýna anebo je pro ně v rámci letenky Londýn přestupní destinací.

Online letenky do Londýna nakupujte na Královna.cz zde >>

(Také můžete použít online rezervační formulář v pravé části tohoto webu)

Česká letiště do Londýna "posílají" denně několik letadel. Letenky prodává více leteckých společností. Levné, nízkonákladové letenky pořídíte především u daných společností, ostatní letenky, které směrují zpravidla na bližší letiště, najdete v rámci rezervačního systému, který nabízíme i na těchto stránkách. Bez problému můžete letenky rezervovat online (a to nejen do Londýna) - vše opět prostřednictvím těchto stránek.

Rezervace letenek do Londýna - užitečné tipy

Online rezervace letenky do Londýna bude pro vás jednodušší, budete-li brát ohled na následující doporučení.

Přímé lety do Londýna

  • Rezervační systém vychází z globální nabídky letenek do celého světa. Může vám do Londýna vyhledat desítky letenek. Nicméně ne všechny budou přímým spojením. A dokonce i ty nejlevnější letenky do Londýna nemusí být přímé. Přestup v jiné evropské metropoli možná není takový problém, ale proč ho podstupovat, když let do Londýna trvá cca 2 hodiny přímou cestou. Doporučujeme tedy vybírat letenky směr Londýn pouze pro přímé lety. Do Londýna jich od nás míří dost.

Cílové letiště

  • Londýn má 5 letišť, kam směrují klasické letecké spoje. Jen z Prahy do Londýna létají společnosti na 4 z těchto letišť. Společnosti ČSA a British Airways vás přepraví na největší a centru nejbližší letiště Heathrow. Letenky od nízkonákladových firem Easy Jet a Wizz Air vás nasměrují na okrajová letiště Stansted a Gatwick (Easy Jet) anebo Luton (Wizz Air).
    Letiště Heathrow je jednak největší ale také jediné, které leží na trase metra. V centru jste poměrně rychle. Ostatní letiště znamenají další náklady na dopravu do centra (autobus, vlak, taxi).
    Cílové letiště pro vaši letenku do Londýna vybírejte i s ohledem na vaše cílové místo v Londýně. Heathrow leží na jihozápadě, Gatwick na jihu (jihovýchodě), Luton severozápadně a Stansted severovýchodně.
    Více o londýnských letištích včetně cen spojení do města čtěte zde >>

Čas odletu a příletu do/z Londýna

  • Především u nízkonákladových levných letenek do Londýna vás může často překvapit čas odletu nebo příletu do Londýna, který pro vás nebude vhodný. Při rezervaci letenek nastudujte i tento faktor, vaše cesta bude příjemnější anebo si budete moci v Londýně více užít času.

Letenky Londýn a zavazadla

  • Letecké firmy mají rozdílná pravidla ohledně zavazadel, nicméně obecně platí, že nízkonákladové letecké firmy mají přísné restrikce na zavazadla. Do letadla si můžete vzít menší zavazadlo (cca 50x30x20 cm) a za zavazadlo do zavazadlového prostoru nebo každé další zavazadlo vám budou účtovat poměrně velké peníze. Máte-li více zavazadel, můžete se rozhodnout pro klasickou leteckou společnost, která má sice větší základní cenu letenky do Londýna, ale krom toho, že míří na bližší letiště, tak si k ní můžete vzít libovolně zavazadel (resp. obecně platí, že váha by neměla přesáhnout 20kg).

Letenky Londýn - Anglie - letenky online

Prostřednictvím tohoto webu nabízíme levné letenky do Londýna, celé Anglie a celého světa od největšího online prodejce letenek na českém internetu. Online rezervaci letenek do Anglie můžete provést zde, případně využijte rezervačního formuláře v pravé části těchto stránek.

Online letenky do Londýna

Online rezervaci letenek do Londýna můžete provést pomocí rezervačního formuláře výše prostřednictvím systému Královna, největšího online prodejce letenek, společnosti Student Agency. Rezervujte letenky do Londýna online s Letenky-Londýn.

Letenky do Londýna rezervujete z globální celosvětové nabídky linkových tarifů do Londýna. Zaplatit můžete online platební kartou a k letence do Londýna si rovnou online můžete zakoupit i pojištění. Rezervační formulář je nastaven na odlety z Prahy, Vídně a Bratislavy, nicméně odletové místo můžete samozřejmě libovolně nastavit sami, včetně možnosti omezit odletové místo do Londýna například pouze na Prahu.

Oficiální používané kódy letišť (které stačí zadat místo názvu města) jsou PRG pro Prahu, LON pro všechna letiště v Londýně dohromady, LHR pouze pro London Heathrow, LTN pro London Luton, STN pro Stansted a LGW pro Gatwick.

V nabídce rezervačního systému Královna najdete lety směr Londýn linkových leteckých společností. Letenky do Londýna od společností nízkonákladových zatím systém nenabízí.

Aktuální tipy a informace

Doporučujeme