Letecké společnosti prodávající letenky do Londýna

Každá letecká společnost na daný let nabízí různé ceny, nebo chcete-li tarify. Klasické linkové společnosti navíc mívají pvní třídu, kde jsou ceny opravdu vysoké. Nízkonákladové letecké společnosti první třídu nemívají.

Online letenky do Londýna nakupujte na Královna.cz zde >>

(Také můžete použít online rezervační formulář v pravé části tohoto webu)

Do Londýna denně létají desítky leteckých společností. Přímé lety z České republiky momentálně nabízí několik firem.

O orientační cenách letenek daných společností se dočtete v sekci ceny.

ČSA (České Aerolinie)

Přední evropská letecká společnost, český letecký dopravce. Do Londýna ČSA létá denně. Linkana letiště Stansted již nějaký rok není v provozu, nyní ČSA provozuje pravidelný let na letiště Heathrow.

British Airways

Jedna z největších leteckých společností a hlavní britský letecký dopravce. V roce 2008 otevřený pátý terminál letiště Heathrow využívá celý výhradně právě British Airways. Do Prahy létá British Airways denně.

Easy Jet

Hlavní evropský nízkonákladový dopravce. Easy Jet z Velké Británie pořádá lety po celé Evropě. Do Prahy vypravuje pravidelné denní lety z letišť London Stansted a London Gatwick.

Ryanair

Spolu s Easy Jet jedna z hlavních nízkonákladových leteckých společností. Ryanair je irská letecká společnost. Českou republiku spojuje lety mezi Brnem a letištěm London Stansted.

Wizz Air

Přední středoevropská nízkonákladová letecká společnost. Do Prahy přišla až v roce 2009. Létá na letiště London Luton.

Letenky do Londýna online

Online rezervaci letenek do Londýna nebo jinam do Anglie můžete provést prostřednictvím těchto stránek u největšího online prodejce letenek Královna.cz. Online rezervaci letenek do Anglie provedete zde nebo využijte formulář rezervace letenek v pravé části těchto stránek.

Online letenky do Londýna

Online rezervaci letenek do Londýna můžete provést pomocí rezervačního formuláře výše prostřednictvím systému Královna, největšího online prodejce letenek, společnosti Student Agency. Rezervujte letenky do Londýna online s Letenky-Londýn.

Letenky do Londýna rezervujete z globální celosvětové nabídky linkových tarifů do Londýna. Zaplatit můžete online platební kartou a k letence do Londýna si rovnou online můžete zakoupit i pojištění. Rezervační formulář je nastaven na odlety z Prahy, Vídně a Bratislavy, nicméně odletové místo můžete samozřejmě libovolně nastavit sami, včetně možnosti omezit odletové místo do Londýna například pouze na Prahu.

Oficiální používané kódy letišť (které stačí zadat místo názvu města) jsou PRG pro Prahu, LON pro všechna letiště v Londýně dohromady, LHR pouze pro London Heathrow, LTN pro London Luton, STN pro Stansted a LGW pro Gatwick.

V nabídce rezervačního systému Královna najdete lety směr Londýn linkových leteckých společností. Letenky do Londýna od společností nízkonákladových zatím systém nenabízí.

Aktuální tipy a informace

Doporučujeme